Apostolok 24:10
Print
Felele pedig Pál, miután intett néki a tiszttartó a szólásra: Mivelhogy tudom, hogy te sok esztendõ óta vagy e népnek bírája, bátorságosabban védekezem a magam ügyében,
Amikor a helytartó intett, hogy most Pál következik, ő így válaszolt a vádakra: „Félix kormányzó! Tudom, hogy hosszú évek óta vagy már ennek a népnek a bírája, ezért örülök, hogy előtted védekezhetek.
Ezután Pál, amikor intett neki a helytartó, hogy beszélhet, így szólt: "Mivel tudom, hogy sok éve vagy már bírája ennek a népnek, nagyobb bizalommal védekezem a magam ügyében.
Hungarian Károli (KAR) by Public Domain; Hungarian Bible: Easy-to-Read Version (ERV-HU) Copyright © 2003, 2012 by World Bible Translation Center; Hungarian New Translation (NT-HU) Copyright © 1975, 1990 Hungarian Bible Society