Print Page Options
Previous Prev Day Next DayNext

Revised Common Lectionary (Semicontinuous)

Daily Bible readings that follow the church liturgical year, with sequential stories told across multiple weeks.
Duration: 1245 days
Ukrainian Bible: Easy-to-Read Version (ERV-UK)
Version
Псалтирь 53

Для диригента. Для магалату[a]. Маскіль Давида.

Пустоголові думають, що немає Бога!
    Вони—руйнівники,
    які чинять зло і не творять добра.

Господь людей спостерігає із Небес
    й шукає мудрих Він,
    тих хто за порадою звертається до Бога.
Але ж вони всі відвернулися від Бога,
    усі зіпсовані, жоден не творить добра!

Зловмисники народ мій нищать,
    так наче просто трапезують.
    Вони й не намагалися збагнути, чого бажає Бог.
Та тих зловмисників чатує переляк,
    якого вони досі і не знали.
Відкинув Бог поган лихих від Себе,
    Він їхні кістяки порозкидає,
    на їхні голови впаде ганьба.

Хто дасть Ізраїлю спасіння?
Воно прийде з гори Сіон,
    коли народ Свій полонений Бог поверне.
    Тоді Яків радітиме й щасливий Ізраїль буде.

1 Царств 15:24-31

24 Саул відповів Самуїлу: «Так, я згрішив. Я не виконав Господнього повеління і твоїх настанов. Я злякався народу, тому й послухався його. 25 Прошу тебе простити мій гріх і повернутися зі мною, щоб я міг поклонитися Господу».

26 Самуїл не погодився: «Я не повернуся з тобою. Ти відштовхнув слово Господнє, отже й Господь тебе як царя ізраїльського відринув!»

27 Тільки-но Самуїл повернувся, щоб іти, як Саул ухопився за полу його вбрання й порвав його. 28 Самуїл промовив до нього: «Господь сьогодні відірвав царство Ізраїлю від тебе і передав твоєму ближньому, більш гідному за тебе. 29 Той, Хто є славою Ізраїлю, не вводить в оману, не змінює Своєї думки, тому що Він—не людина, яка не виконує обіцянки».

30 Саул відповів: «Я провинився. Але заклинаю тебе вшанувати мене перед старійшинами мого народу та перед Ізраїлем; повернися зі мною, щоб я міг поклонитися Господу твоєму Богові». 31 Тож Самуїл повернувся з ним, і Саул поклонявся Господу.

От Луки 6:43-45

Дерево впізнають по його плодах

(Мт. 7:17-20; 12:34-35)

43 «Не буває доброго дерева, що приносило б погані плоди, як не буває й поганого дерева, що приносило б добрі плоди. 44 Дерева розрізняють за плодами їхніми: бо не ростуть фіґи в будяках, а виноград на терновому кущі. 45 Добра людина винесе добро зі скарбниць свого серця, а людина зла винесе зло з глибин свого серця. Бо з уст людських злітає те, чим переповнене серце».

Ukrainian Bible: Easy-to-Read Version (ERV-UK)

Свята Біблія: Сучасною мовою (УСП) © 1996, 2019 Bible League International