Add parallel Print Page Options

Іссаха́рові нащадки

Сини Іссаха́ра: Тола, Пуа, Яшув та Шимрон—усього четверо.

Сини Толи: Уззі, Рефая, Єріел, Ягмай, Івшам та Самуїл. Вони були головами родин Толи, хоробрі воїни свого покоління. За часів Давида їх було двадцять дві тисячі шістсот чоловік.

Сини Уззі: Ізрагія, та сини Ізрагії: Михаїл, Овдій, Йоїл та Ішия—всього п’ятеро, і всі були вождями. Та крім них, згідно з родоводами їхніх батьківських родів, було тридцять шість тисяч воїнів, оскільки мали вони багато жінок та дітей.

Згідно з родоводами, всіх керевників з коліна Іссаха́ра, які були хоробрими воїнами, було вісімдесят сім тисяч.

Веніаминові нащадки

Сини Веніамина: Бела, Векер та Єдіаел—усього троє.

Сини Бели: Езвон, Уззі, Уззіел, Єримот та Ірі—п’ятеро, всі голови родів і хоробрі воїни. Згідно з родоводом їх було двадцять дві тисячі тридцять чотири чоловіки.

Сини Векера: Земіра, Йоаш, Еліезер, Еліоенай, Омрі, Єремот, Авіжа, Анатот і Алемет. Усі вони були синами Векера. Згідно з їхніми родоводами, вождів родів та хоробрих воїнів було двадцять дві тисячі двісті чоловік.

10 Сином Єдіаела був Вілхан. Сини Вілхана: Єуш, Веніамин, Егуд, Кенаана, Зетан, Таршиш та Агішагар. 11 Усі вони були нащадками Єдіаела, вождями своїх родів, хоробрими воїнами. Сімнадцять тисяч двісті були готові стати до бою.

12 А Шуппим та Хуппим були синами Ірі. Хушим був сином Аера.

Нащадки Нафталі

13 Сини Нафталі: Ягзеел, Ґуні, Єзер та Шаллум. Це були сини Вілхи[a].

Нащадки Манассії

14 Сини Манассії: Азріел, якого народила наложниця-арамійка. Вона народила й Макіра, батька Ґілеада. 15 Макір узяв дружину з хуппитів та шуппимів. Сестру Макіра звали Маака.

Ім’я другого сина було Зелофехад. Зелофехад мав тільки дочок. 16 Маака, дружина Макіра, народила сина й назвала його Переш. Ім’я брата його було Шереш, а синами Шереша були Улам та Ракем.

17 Сином Улама був Ведан.

Оце сини Ґілеада, сина Макіра, сина Манассії, 18 а його сестра Гаммолекет народила Ішхода, Авіезера та Махлу.

19 Синами Шеміди були Агіан, Сихем, Лікі та Аніам.

Ефраїмові нащадки

20 Сини Ефраїма: Шутела, а його сином був Веред, а його сином був Тагат, а його сином був Елеада, 21 а його сином був Тагат, а його сином був Завад, а його синами були Шутела, Езер і Елеад. Люди з Ґата, що народилися на цій землі, вбили Езера та Елеада за те, що вони намірилися вкрасти їхню худобу. 22 Їхній батько Ефраїм оплакував їх багато днів, і його родичі приходили втішати його. 23 Тоді він увійшов до своєї дружини, вона зачала й народила сина, і назвав він його Верією[b]—через те зло, що скоїлося в його родині. 24 У Ефраїма була дочка Шеера, і вона збудувала Нижній Бет-Горон і Верхній Бет-Горон та Уззен-Шееру.

25 І Рефа його син, Решеф—його син, Тела—його син, Таган—його син, 26 Ладан—його син, Аммігуд—його син, Елішама—його син, 27 Навин—його син, Ісус—його син.

28 Їхньою власністю й осідком були Бетел із довколишніми селами, Нааран на сході, Ґезер на заході з довколишніми селами, Сихем з довколишніми селами—аж до Айї з його селами, 29 а на межі з коліном Манассії—Бет-Шеан з довколишніми селами, Таанах із довколишніми селами, Меґіддо з довколишніми селами й Дор із довколишніми селами. Отут жили нащадки Йосипа, сина Ізраїля[c].

Нащадки Ашера

30 Сини Ашера: Імна, Ішва, Ішві, Верія і їхня сестра Сера.

31 Сини Верії: Хевер і Малкіел. Малкіел був батьком Вирзаїта.

32 Хевер став батьком Яфлета, Шомера, Готама та їхньої сестри Шуа.

33 Сини Яфлета: Пасах, Вімгал та Ашват. Це були сини Яфлета.

34 Сини Шомера: Агі, Роґа, Єгувва[d] та Арам.

35 Сини Гелема, Шомерового брата: Зофа, Імна, Шелеш і Амал.

36 Сини Зофи: Суа, Гарнефер, Шуал, Вері, Імра, 37 Везер, Год, Шамма, Шилша, Ітран і Веера.

38 Сини Єтера: Єфунне, Піспа й Ара.

39 Сини Улли: Ара, Ганніел та Ризія.

40 Всі вони були нащадками Ашера, вождями родів, обранцями, хоробрими воїнами й вождями. Всього чоловіків, готових виступити до бою, згідно з літописами родоводів, було двадцять шість тисяч.

Footnotes

  1. 7:13 Вілха Наложниця Якова, мати Дана і Нафталі. Див.: Бут. 30:4-8.
  2. 7:23 Верія На івриті означає «поганий» або «біда».
  3. 7:29 Ізраїль Інше ім’я «Якова». Див.: Бут. 32:28.
  4. 7:34 Єгувва Або «Гувва».