Add parallel Print Page Options

Нащадки Левія

Сини Левія: Ґершон, Когат і Мерарі.

Сини Когата: Ахрам, Іцгар, Хеврон та Уззіел.

Діти Амрама: Аарон, Мойсей та Міріам.

Сини Аарона: Надав і Авігу, Елеазар та Ітамар. Елеазар став батьком Фінегаса. Фінегас став батьком Авішуа. Авішуа став батьком Вуккі. Вуккі став батьком Уззі. Уззі став батьком Зарахії. Зарахія став батьком Мерайота. Мерайот став батьком Амарії. Амарія став батьком Агітува. Агітув став батьком Задока. Задок став батьком Агімааза. Агімааз став батьком Азарії. Азарія став батьком Йоханана. 10 Йоханан став батьком Азарії (саме він був священиком у храмі, який Соломон побудував у Єрусалимі). 11 Азарія став батьком Амарії. Амарія став батьком Агітува. 12 Агітув став батьком Задока. Задок став батьком Шаллума. 13 Шаллум став батьком Гилкії. Гилкія став батьком Азарії. 14 Азарія став батьком Сераї. Серая став батьком Йозадака.

15 Йозадак був виселений, коли Господь видворив Юдею та Єрусалим руками Навуходоносора.

Інші нащадки Левія

16 Сини Левія: Ґершон, Когат і Мерарі.

17 Ось імена синів Ґершона: Либні та Шимей.

18 Сини Когата: Амрам, Іцгар, Хеврон та Іззіел.

19 Сини Мерарі: Маглі та Муші.

Це роди левитів, за їхніми батьками.

20 Сини Ґершона: Либні, його син, Ягат, його син, у того—Зимма, його син, 21 Йоа, його син, Іддо, його син, Єатерай, його син.

22 Сини Когата: Аммінадав його син, Кора, його син, Ассир, його син. 23 Сини Кори: Елкана, його син, Евіасаф, його син, та Ассир, його син. 24 Сином Ассира був Тагат, його сином—Уріел, його сином—Уззія, його сином—Шаул.

25 Сини Елкани: Амасай та Агімот, 26 син Агімота—Елкана, його син—Зофай, його син—Нагат, 27 його син—Еліав, його син—Єрогам, його син—Елкана, його син—Самуїл. 28 Сини Самуїла: первісток Йоїл, другий—Авіжа.

29 Нащадки Мерарі: Маглі, його син, Либні, його син, Шимей, його син, Узза, його син, 30 Шимеа, його син, Хаґґія, його син, Асая, його син.

Храмові музиканти

31 Ось ті, кого Давид призначив відповідальними за спів перед Господом, після того як постійним місцем ковчега став Єрусалим. 32 Вони керували співами перед наметом, де збиралися прочани, аж доки Соломон не збудував храм Господа в Єрусалимі. Вони несли службу за встановленим статутом.

33 Ось імена тих, хто служив, та їхніх нащадків:

сини Когатіїв: Геман-співець, син Йоїла, сина Самуїла, 34 сина Елкани, сина Єрогама, сина Еліела, сина Тоа, 35 сина Зуфа, сина Елкани, сина Магата, сина Амасая, 36 сина Елкани, сина Йоїла, сина Азарії, сина Софонії, 37 сина Тагата, сина Ассира, сина Евіасафа, сина Кори, 38 сина Іцгара, сина Когата, сина Левія, сина Ізраїля.

39 Праворуч від Гемана стояв брат Асаф, син Верекії, сина Шимеа, 40 сина Михаїла, сина Ваасеї, сина Малкії, 41 сина Етні, сина Зери, сина Адаї, 42 сина Етана, сина Зимма, сина Шимея, 43 сина Ягата, сина Ґершона, сина Левія.

44 Ліворуч від нього стояли їхні брати сини Мерарі, які були родичами Гемана та Асафа: Етан, син Киші, сина Авдія, сина Маллуха, 45 сина Гашавії, сина Амазії, сина Гилкії, 46 сина Амзі, сина Вані, сина Шемера, 47 сина Маглі, сина Муші, сина Мерарі, сина Левія.

48 Їхні родичі левити були призначені виконувати різні роботи в храмі Господньому. 49 І тільки Аарон та його нащадки обслуговували жертвопринесення на вівтарі, де спалювали запашне куріння та вівтар, на якому приносили приємні пахощі. Вони проводили різні обряди в Святеє Святих, а також обряди очищення ізраїльтян від гріхів згідно з усіма настановами, які давав Мойсей, слуга Господа.

Ааронові нащадки

50 А це нащадки Аарона: його син Елеазар, його син Фінегас, його син Авішуа, 51 його син Вуккі, його син Уззі, його син Зарахія, 52 його син Мерайот, його син Амарія, його син Агітув, 53 його син Задок, його син Агімааз.

Осідки левитів

54 Такими були їхні місця поселення. Нащадкам Аарона з родини когатіїв (за жеребом їхній наділ землі був першим) 55 дістався Хеврон, що на землі юдейській, з прилеглими пасовиськами. 56 Але поля, що далі від міста і довколишні села дісталися Калеву, сину Єфунне. 57 Нащадкам Аарона було віддано міста-схованки[a]: Хеврон, Ливна з пасовиськами, Яттір, Ештемоа з пасовиськами, 58 Гілен із пасовиськами, Девір з пасовиськами, 59 Ашан із пасовиськами, Ютта з пасовиськами, Бет-Шемеш із пасовиськами. 60 А від коліна Веніаминового вони дістали Ґівеон із пасовиськами, Ґеву з пасовиськами, Алемет із пасовиськами, Анатот із пасовиськами. Всього їхньому коліну дісталося тринадцять міст.

61 Решті нащадків Когата дісталися за жеребом від колін Ефраїма і Дана та від половини коліна Манассії десять міст.

62 А нащадкам Ґершона, роду за родом, дісталося тринадцять міст від колін Іссаха́ра, Ашера, Нафталі та половини родини Манассії, що у Башані.

63 Синам Мерарі, роду за родом, за жеребом дісталися дванадцять міст від колін Рувима, Ґада й Завулона.

64 Отож ізраїльтяни віддали левитам ці міста з довколишніми пасовиськами. 65 І віддали вони ці міста за жеребом від колін Юди, Симеона та Веніамина, чиї імена були згадані.

66 Деяким колінам нащадків Когата дісталися міста від коліна Ефраїма. 67 Їм віддали міста-схованки: Сихем із пасовиськами, що в Ефраїмових горах, Ґезер із пасовиськами, 68 Йокмеам із пасовиськами, Бет-Горон із пасовиськами, 69 Айжалон із пасовиськами та Ґат-Риммон із пасовиськами[b]. 70 А від половини коліна Манассії віддали місто Анер із пасовиськами та Вілеам із пасовиськами були віддані решті родин Когата.

Решті левитів дістаються осідки

71 Нащадкам Ґершона було виділено: від родів половини коліна Манассії Ґолан у Башані з пасовиськами та Аштарот із пасовиськами; 72 від родин коліна Іссаха́ра: Кедеш із пасовиськами, Даберат із пасовиськами, 73 Рамот із пасовиськами та Анем із пасовиськами; 74 від родин коліна Ашера: Машал із пасовиськами, Авдон із пасовиськами, 75 Гукок із пасовиськами та Регов із пасовиськами; 76 від родин коліна Нафталі: Кедеш у Ґалилеї з пасовиськами, Хаммон із пасовиськами та Киріатаїм.

77 Нащадкам Мерарі (решті Левитів) дісталися від коліна Завулона: Йокнеам, Карта, Ріммоно та Тавор із їхніми пасовиськами[c]. 78 А на іншому березі ріки Йордан, навпроти Єрихона, на схід від Йордану, від коліна Рувима вони дістали: Везер, що в пустелі, з довколишніми пасовиська, Ягзу з пасовиськами, 79 Кедемот із пасовиськами та Мефаат із пасовиськами. 80 Від коліна Ґада: Рамот-Ґілеад з пасовиськами, Маганаїм із пасовиськами, 81 Хешбон із пасовиськами та Язер із пасовиськами.

Footnotes

  1. 6:57 міста-схованки Це були міста, куди міг утекти ізраїльтянин, щоб сховатися від помсти родичів за ненавмисне вбивство.
  2. 6:69 із пасовиськами У книзі Ісуса Навина (21:23, 19, 42, 45) вказано, що Айжалон та Ґат-Риммон, як і Елтеке та Ґіббетон, належали колінові Дана, а не Ефраїма, і були передані левитам саме від Дана.
  3. 6:77 із… пасовиськами У книзі Ісуса Навина (21:34-35) згадуються також Йокнеам і Нагалал із пасовиськами.