Add parallel Print Page Options

Сини Ізраїля

Ось сини Ізраїля: Рувим, Симеон, Левій та Юда, Іссаха́р та Завулон, Дан, Йосип і Веніамин, Нафталі, Ґад і Ашер.

Сини Юди

Сини Юди: Ер, Онан та Шелах; їх трьох народила йому ханаанська жінка Ватшуа[a]. Ер, Юдин перший син, не догодив Господу, і Той вбив його. Юдина невістка Тамар народила йому Переза та Зеру[b]. Всього Юда мав п’ятьох синів.

Перезові сини: Хезрон та Хамул.

Сини Зери: Зимрі, Етан, Геман, Калкол і Дарда, всього п’ятеро.

Син Кармія: Агар[c], який зробив зле для Ізраїля, оскільки приховав те, що слід було повністю знищити як жертвоприношення Господу.

Син Етана: Азарія.

Сини Хезрона: Єрамеел, Арам та Калев[d].

Рамові нащадки

10 Арам став батьком Аммінадава. Аммінадав став батьком Нашона, провідником людей Юдеї[e]. 11 Нашон став батьком Салми. Салма став батьком Воаза. 12 Воаз став батьком Оведа. Овед став батьком Єссея. 13 Єссей став батьком Еліава, який був його первістком, другий його син—Авінадав, а третій—Шимеа, 14 четвертим—Нетанел, п’ятим—Раддай, 15 шостим—Озем, сьомим—Давид. 16 Їхніми сестрами були Зеруя та Абіґайл. Сини Зеруї: Авішай, Йоав та Асагел—всього троє синів. 17 Абіґайл народила Амазу, а батьком Амаза був Єтер-ізмаїлець.

Нащадки Калева

18 Калев, син Хезрона, народив Єріота від своєї дружини Азуви. Її синами були: Єшер, Шовав та Ардон. 19 Коли Азува померла, Калев одружився з Ефрат, і та народила йому Гура. 20 Гур став батьком Урі, а Урі став батьком Безалела.

21 Згодом Хезрон ввійшов у дочку Макіра, Ґілеадового батька. Він одружився з нею, коли йому було шістдесят років. І вона народила йому Сеґува. 22 Сеґув став батьком Яїра. Яїр мав двадцять три міста в землях Ґілеаду. 23 Але Ґешур та Арам відібрали в нього Гаввот-Яїр разом із Кенатом і довколишніми селами—шістдесят поселень. Усі вони були нащадками Макіра, який був засновником Ґілеада.

24 Коли Хезрон помер, Калев ввійшов у Ефрат (дружиною Хезрона була Авіжа), і вона народила йому Ашура, засновника Текоа.

Єрамеелові нащадки

25 Синами Єрамеела, Хезронового первістка, були: Арам, первісток, далі Вуна, Орен, Озем та Агіжа. 26 Єрамеел мав іще й іншу жінку на ім’я Атара. Вона була матір’ю Онама.

27 Синами Арама, Єрамеелового первістка, були Мааз, Ямін та Екер.

28 Синами Онама були Шаммай і Яда.

Синами Шаммая були Надав та Авішур.

29 Дружину Авішура звали Авігайл і вона народила йому Авана і Моліда.

30 Синами Надава були Селед і Аппаїм. Селед помер, не залишивши дітей.

31 Сином Аппаїма був Іші. Сином Іші—Шешан. Сином Шешана—Алай.

32 Синами Яда, брата Шаммая, були Єтер і Йонатан. Єтер помер, не залишивши по собі дітей.

33 Сини Йонатана: Пелет і Заза. Оце нащадки Єрамеела.

34 Шешан не мав синів, тільки дочок. У Шешана був раб-єгиптянин на ймення Яра. 35 Отож Шешан віддав своєму рабу Ярі свою дочку в дружини, і вона народила йому Аттая.

36 Аттай став батьком Натана, а Натан став батьком Завада. 37 Завад став батьком Ефлала, а Ефлал став батьком Оведа. 38 Овед став батьком Єгу, а Єгу став батьком Азарії. 39 Азарія став батьком Гелеза, а Гелез став батьком Елеази. 40 Елеаза став батьком Сисмая, а Сисмай став батьком Шаллума. 41 Шаллум став батьком Єкамії, а Єкамія став батьком Елішама.

Рід Калева

42 Синами Калева, Єрамеелового брата, були: Меша, первісток, який став засновником Зифа. А сини Мареші заснували Хеврон.

43 Сини Хеврона: Кора, Таппуа, Рекем і Шема. 44 Шема став батьком Рагама, засновника Йоркеама, а Рекем став батьком Шаммая. 45 Маон був сином Шаммая і засновником Бет-Зура.

46 А Ефа, наложниця Калева, народила Гарана, Мозу та Ґазеза. Гаран був батьком Ґазеза.

47 Сини Ягдая: Реґем, Йотам, Ґешан, Пелет, Ефа і Шааф.

48 Наложниця Калева Маака народила Шевера та Тиргана. 49 Вона також народила Шаафа, засновника Мадманни, і Шева, засновника Маквени та Ґівеа. А дочкою Калева була Ахса.

50 Оце були сини Калева. Син Гура, первістка Ефрата: Шовал, який став засновником[f] Киріат-Єарима; 51 Салма, засновник Віфлеєма, і Гареф, засновник Бет-Ґадера.

52 Шовал, засновник Киріат-Єарима, також мав синів: Реаю, який наполовину був манагатійцем, 53 і родів Киріат-Єарима: ітріїв, путіїв, шимеатіїв та мишраїтів. Від них пішли зоратії та ештоалії.

54 Сини Салми: Віфлеєм-нетофатієць, Атрот-Бет-Йоав, половина манагатійців та зоратіїв, 55 роди писарів, що мешкали в Явезі: тиратійці, шимейці та сухатійці. Оце кеніти, що пішли від Гаммата, засновника Бет-Рехава.

Footnotes

  1. 2:3 Ватшуа Це ім’я у перекладі означає «донька Суа». Див.: Бут. 38:2.
  2. 2:4 Юдина… Зеру Див.: Бут. 38:12-30.
  3. 2:7 Агар Або «Ахан». Див.: Іс. Навин. 7:11.
  4. 2:9 Калев Буквально «Хелувай».
  5. 2:10 Аммінадав… Юдеї Див.: Числ. 1:7, 2:3, 7:12.
  6. 2:50 засновником Буквально «батьком».