Add parallel Print Page Options

Бог приймає священиків

На восьмий день Мойсей покликав Аарона та його синів і старійшин Ізраїлю. Він сказав Ааронові: «Візьми бичка зі стада для жертви очищення й барана для жертви всеспалення, обох без вад, і принеси їх у жертву Господу. І скажи дітям Ізраїлю: „Візьміть козла для жертви очищення, однолітніх теля та ягня без вад для жертви всеспалення, вола й барана для мирної жертви, щоб пожертвувати перед Господом, а також хлібну жертву, змішану з оливою. Бо сьогодні Господь явиться вам”».

Отже, вони принесли те, що Мойсей наказав, до намету зібрання. Уся громада прийшла й стала перед Господом. І сказав Мойсей: «Ось що Господь наказав вам зробити, щоб слава Господня явилася вам».

Тоді Мойсей сказав Аарону: «Підійди до жертовника й принеси жертву очищення й жертву всеспалення, очисть себе й народ, і принеси жертву від народу й очисть його, як звелів Господь».

І Аарон підійшов до жертовника й забив теля, призначене, в жертву його очищення. Тоді Ааронові сини піднесли йому кров, і він умочив свого пальця й трохи помастив роги жертовника й вилив решту до підніжжя жертовника. 10 І спалив тоді Аарон на вівтарі і жир, і нирки, й кращий шматок печінки від жертви очищення, як Господь і звелів Мойсею. 11 Він спалив м’ясо і шкуру на вогні поза табором.

12 І зарізав він тоді жертву всеспалення. Ааронові сини подали йому кров, і він покропив вівтар з усіх боків кров’ю. 13 І принесли вони йому шматки жертви всеспалення разом з головою. І спалив він усе це на вівтарі. 14 Тоді він облив нутрощі й гомілки й спалив їх разом із жертвою всеспалення на вівтарі.

15 Потім він приніс жертву від народу: він узяв козла для жертви очищення народу, зарізав його й приніс у жертву очищення, як і першого. 16 І приніс він жертву всеспалення і здійснив її відповідно до закону. 17 Тоді він приніс хлібну жертву і взяв звідти повну пригорщу й спалив на вівтарі на додаток до ранкової жертви всеспалення.

18 Потім він забив вола й барана мирної жертви для народу. І принесли Ааронові сини йому кров, і покропив він нею вівтар з усіх боків. 19 Ааронові сини принесли йому також і жир з вола та барана—товстий хвіст, жир, що вкриває нутрощі, нирки, а також кращий шматок печінки. 20 Поклали вони жир на грудину, і він спалив увесь жир на вівтарі. 21 Аарон приніс грудину й праве стегно як жертву колихання перед Господом, як і звелів Мойсей.

22 Тоді Аарон підняв руки до народу й благословив його. І після принесення жертви очищення, жертви всеспалення й мирної жертви він зійшов униз.

23 І увійшли Мойсей з Аароном до намету зібрання. І вийшовши, вони благословили народ. Тоді явилася всьому народу слава Господня. 24 І вийшов вогонь від Господа, і спалив жертву всеспалення й жир на вівтарі. І весь народ бачив і кричав, і всі попадали долілиць.