Add parallel Print Page Options

Вівтар для жертвоприношення

27 Зробиш вівтар з акації п’ять ліктів[a] завдовжки і п’ять ліктів завширшки. Вівтар мусить бути квадратний, три лікті[b] заввишки. Зробиш ріжки на ньому по чотирьох кутках. Ріжки повинні бути суцільні з вівтарем. Обклади його бронзою. Зробиш усе приладдя до нього з бронзи: глечики, лопатки, кропильниці й таці. Зробиш решітку для вівтаря—бронзове мереживо. Зробиш на решітці по чотирьох кутках чотири бронзові кільця. Поклади її під край вівтаря, щоб решітка доходила знизу до половини вівтаря.

Зробиш жердини для вівтаря з акації, і покриєш їх бронзою. Жердини мусять входити в кільця з боків вівтаря, щоб його носити. Зробиш його з дощок, порожнім усередині. Нехай так його зроблять, як тобі було показано на горі.

Подвір’я священної скинії

Влаштуєш подвір’я для святого намету. З південного боку подвір’я буде запона з тонкого льону в сто ліктів[c] завдовжки. 10 Там повинно бути двадцять стовпів до них і двадцять бронзових поставців, а гачки на стовпах і кільця до них—срібні. 11 Так само слід зробити з північного боку—запону у сто ліктів завдовжки з двадцятьма стовпами й двадцятьма бронзовими поставцями, з гачками на стовпах і кільцями із срібла.

12 Подвір’я на захід має бути п’ятдесят ліктів[d] завширшки з десятьма стовпами й десятьма поставцями для них. 13 Спереду на схід подвір’я має бути п’ятдесят ліктів завширшки. 14 Запона з одного боку буде п’ятнадцять ліктів[e] на трьох стовпах і трьох поставцях під ними. 15 І з другого боку запона буде п’ятнадцять ліктів завдовжки—на трьох стовпах і трьох поставцями під ними.

16 При вході на подвір’я буде гаптована завіса в двадцять ліктів[f] із блакитного, пурпурового та ясно-червоного полотна й тонкого льону—на чотирьох стовпах і чотирьох поставцях під ними. 17 Усі стовпи навколо подвір’я мусять бути з’єднані срібними гачками й на бронзових поставцях. 18 Подвір’я має бути сто ліктів завдовжки, п’ятдесят ліктів завширшки і з завісою в п’ять ліктів заввишки з тонкого льону на поставцях із бронзи. 19 Все начиння скинії для різного використання та всі кілки для подвір’я мають бути бронзовими.

Олива для світильника

20 Накажи дітям Ізраїля принести тобі чистої оливи для того, щоб світильник завжди горів. 21 Аарон зі своїми синами влаштує його з вечора до ранку перед Господом в наметі зібрання за запоною, що перед ковчегом Свідчення. І цей закон на віки вічні для всіх поколінь дітей Ізраїля.

Footnotes

  1. 27:1 п’ять ліктів Приблизно 2,5 м. Також див.: Вих. 27:18.
  2. 27:1 три лікті Приблизно 1,5.
  3. 27:9 сто ліктів Приблизно 50 м. Також див.: Вих. 27:11, 18.
  4. 27:12 п’ятдесят ліктів Приблизно 25 м. Також див.: Вих. 27:13, 18.
  5. 27:14 п’ятнадцять ліктів Приблизно 7,5 м. Також див.: Вих. 27:15.
  6. 27:16 двадцять ліктів Приблизно 10 м.