A A A A A
Bible Book List

Marku 12:13 Albanian Bible (ALB)

13 Pastaj i dërguan disa farisenj dhe herodianë për ta zënë në gabim në fjalë.

  Back

1 of 1

You'll get this book and many others when you join Bible Gateway Plus. Learn more

Viewing of
Cross references
Footnotes