A A A A A
Bible Book List

1 Івана 5 Ukrainian New Testament: Easy-to-Read Version (ERV-UK)

Діти Божі перемагають світ

Хто вірить, що Ісус — Христос, той народився від Бога. А кожен, хто любить Отця, любить і дітей Його. Так дізнаємося ми, що любимо дітей Божих: полюбивши Бога і дотримуючись заповідей Його. Ми виявляємо свою любов до Нього, виконуючи Його заповіді, котрі не такі й важкі для нас. Бо кожен, хто народився від Бога, перемагає світ. Так, наша віра перемогла світ. То хто ж переможе світ, як не той, хто вірить, що Ісус — Син Божий?

Бог свідчить нам про Ісуса Христа

Ісус Христос — це Той, Хто прийшов до нас із водою і кров’ю [a]. Він прийшов не тільки з водою, а й з кров’ю, і Дух свідчить про те, а Дух — то істина. Тому є три свідки: Дух, вода і кров. І всі троє стверджують одне й те саме.

Якщо ми довіряємо свідченням людей, то маємо визнати, що Господнє свідчення — набагато значніше. Бо цінність Божого свідчення в тому, що Він свідчить про Свого власного Сина. 10 Той, хто вірить в Сина Божого, несе це свідчення у собі самому. А хто не вірить Богу, робить із Нього брехуна, бо не вірить Його свідченню про Сина Свого.

Бог дарував нам вічне життя

11 Ось у чому це свідчення полягає: Бог дарував нам вічне життя, і життя це у Сині Його. 12 Той, хто має Сина, має життя, а хто не має Сина, не має й життя. 13 Я пишу про це вам, хто вірує в ім’я Сина Божого, щоб знали ви, що маєте життя вічне. 14 Ми маємо впевненість в Бога, і якщо ми попросимо про щось згідно з волею Його, Він почує нас. 15 І якщо ми знаємо, що Всевишній чує нас, то хоч би про що ми просили, неодмінно одержимо від Нього.

Моліться за братів грішних

16 Якщо хтось бачить, що брат його чинить гріх, але не смертний, мусить молитися за брата, і Бог даруватиме грішному життя. Але це так, якщо той гріх не веде до смерті. Бо є гріхи, які ведуть до смерті, і я не про них кажу, щоб ви молилися. 17 Всякий неправедний вчинок є гріховним, але існує гріх, який не веде до смерті.

18 Ми знаємо, що хто став дитям Божим, більше не грішить. Навпаки, Син Божий охороняє його, [b] і лукавий не може завдати йому ніякої шкоди [c]. 19 Ми знаємо, що належимо Богу, хоча світ — під владою лукавого. 20 Але знаємо ми, що Син Божий прийшов і дав нам розуміння, щоб ми пізнали Того, Хто є істинний. І ми справді у Тому, Хто істинний, оскільки ми в Його Сині, Ісусі Христі. Він — істинний Бог і вічне життя. 21 Діти мої! Бережіть себе від лжебогів [d].

Footnotes:

  1. 1 Івана 5:6 водою і кров’ю Очевидно мається на увазі вода Ісусового хрещення, та кров, яку Він пролив на хресті.
  2. 1 Івана 5:18 Син … його Буквально «Той, Хто народився від Бога, охороняє його» або «охороняє Себе».
  3. 1 Івана 5:18 завдати … шкоди Або «торкнутися».
  4. 1 Івана 5:21 лжебогів Або «бовванів» чи «ідолів».
Ukrainian New Testament: Easy-to-Read Version (ERV-UK)

Copyright © 2007 by World Bible Translation Center

  Back

1 of 1

You'll get this book and many others when you join Bible Gateway Plus. Learn more

Viewing of
Cross references
Footnotes