Add parallel Print Page Options

Свято Сурем

29 «Першого дня сьомого місяця будуть священні зібрання. Ви не повинні виконувати жодної роботи. Це буде день, коли ви сурмите в сурму. Ви приноситимете жертву всеспалення, пахощі, приємні Господу, одного бичка, одного барана та сімох ягнят-одноліток без вад. А до них хлібну жертву з добірного борошна, замішаного на оливі: по три десятини ефи[a] до кожного бичка, по дві десятини ефи[b] до кожного барана та по десятині[c] до кожного з сімох ягнят. А ще одного козла як жертву очищення, щоб очиститися. Усе це, крім щомісячною жертви всеспалення з належною хлібною жертвою та обов’язковою жертвою всеспалення з належною хлібною жертвою та ливними жертвами, за обрядами. Це приємні пахощі, дар Господу.

День Спокути

Десятого дня того ж сьомого місяця матимете святе зібрання. Не споживайте ніякої їжі[d] й нічого не робіть. Принесете а жертву всеспалення Господу, приємні пахощі: одного бичка з череди, одного барана та сімох ягнят-одноліток. Вони мають бути без вади. А ще хлібну жертву до них із добірного борошна, замішаного на оливі: три десятини ефи до кожного бичка, дві десятини ефи до кожного барана 10 й десятину ефи до кожного з сімох ягнят. 11 А ще козла як жертву очищення. Це на додаток до жертви очищення, щоб очиститися і щоденної жертви всеспалення та її хлібної жертви й відповідних ливних жертв.

Свято Кущів

12 П’ятнадцятого дня сьомого місяця[e] ви матимете святі зібрання. Ви не повинні виконувати жодної роботи. Мусите відзначати свята на честь Господа протягом семи днів. 13 Ви мусите принести в жертву всеспалення Господу, приємні пахощі: тринадцять бичків із череди, двох баранів та чотирнадцять ягнят-одноліток. Вони мають бути без вади. 14 А ще хлібну жертву до них із добірного борошна, замішаного на оливі—по три десятини ефи до кожного з тринадцяти бичків, по дві десятини ефи до кожного з двох баранів 15 і десятині ефи до кожного з чотирнадцяти ягнят. 16 А ще одного козла як жертву очищення на додаток до щоденної жертви всеспалення й відповідної хлібної жертви та ливної жертви до цього.

17 Другого дня принеси дванадцять бичків, двох баранів та чотирнадцять ягнят-одноліток. Вони мусять бути без вади. 18 А також хлібні жертви з ливними жертвами до бичків, баранів та ягнят у необхідній кількості. 19 А ще одного козла як жертву очищення на додаток до щоденної жертви всеспалення, відповідної хлібної жертви разом з ливними жертвами.

20 Третього дня принеси одинадцять бичків, двох баранів, чотирнадцять ягнят-одноліток. Вони мають бути без вади. 21 А також хлібні та ливні жертви до бичків, баранів та ягнят у належній кількості. 22 А ще одного козла як жертву очищення не додаток до щоденної жертви всеспалення, відповідної хлібної та ливної жертв.

23 Четвертого дня принеси десять бичків, двох баранів та чотирнадцять ягнят-одноліток. Вони мають бути без вади. 24 А також хлібні та ливні жертви до бичків, баранів та ягнят у належній кількості. 25 А ще одного козла як жертву очищення не додаток до щоденної жертви всеспалення, відповідної хлібної жертви і ливної жертви.

26 П’ятого дня принеси дев’ять бичків, двох баранів і чотирнадцять ягнят одноліток. Вони мають бути без вади. 27 А також хлібні та ливні жертви до бичків, баранів та ягнят у призначеній кількості. 28 А ще одного козла як жертву очищення не додаток до щоденної жертви всеспалення, відповідної хлібної жертви і ливної жертви.

29 Шостого дня принеси вісім бичків, двох баранів і чотирнадцять ягнят-одноліток. Вони мають бути без вади. 30 А також хлібні та ливні жертви до бичків, баранів та ягнят у належній кількості. 31 А ще одного козла як жертву очищення не додаток до щоденної жертви всеспалення, відповідної хлібної жертви і ливної жертви.

32 Сьомого дня принеси семеро бичків, двох баранів та чотирнадцять ягнят-одноліток. Вони мають бути без вади. 33 А також хлібні та ливні жертви до бичків, баранів та ягнят у належній кількості. 34 А ще одного козла як жертву очищення не додаток до щоденної жертви всеспалення, відповідної хлібної жертви і ливної жертви.

35 Восьмого дня матимете заключне зібрання. Ви не повинні виконувати жодної роботи. 36 Принесете жертву всеспалення як дар, приємні пахощі Господу: одного бичка, одного барана й сімох ягнят-одноліток. 37 А також хлібні та ливні жертви до бичків, баранів та ягнят у належній кількості. 38 А ще одного козла як жертву очищення не додаток до щоденної жертви всеспалення, відповідної хлібної жертви і ливної жертви.

39 Ви мусите приносити це Господу на свята ваші як ваші жертви всеспалення, хлібні та ливні жертви, а також мирні жертви на додаток до обітниць та добровільних приношень».

Footnotes

  1. 29:3 три десятини ефи Приблизно 6,6 л. Також див.: Числ. 29:9, 14.
  2. 29:3 дві десятини ефи Приблизно 4,4 л. Також див.: Числ. 29:9, 14.
  3. 29:4 по десятині Приблизно 2,2 л. Також див.: Числ. 29:10, 15.
  4. 29:7 Не споживайте ніякої їжі Буквально «вгамовуйте ваші душі» або «стримуйте себе».
  5. 29:12 П’ятнадцятого дня сьомого місяця Тобто «свято Кущів». Див.: «свято Кущів».