Add parallel Print Page Options

Пророцтво про Едом

35 Слово Господа дійшло до мене: «Сину людський, повернись обличчям до гори Сеїр, пророкуй проти неї. Скажи їй, що Господь Бог говорить:

„Я проти тебе, гора Сеїре,
    Я підведу руку Свою на тебе
    і зроблю з тебе безлюдну пустелю.
Перетворю Я міста твої на руїну і спустошу тебе,
    тоді ти знатимеш, що Я—Господь.

Ти завжди була проти дітей Моїх і віддавала дітей Ізраїлю мечу в лиху годину, в часи найбільших його страждань. Отож так само правда, як те, що Я є”».

Так проголошує Господь Бог: «Я видам тебе на кровопролиття, і смерть переслідуватиме тебе. Оскільки ти ненавидиш кровопролиття, смерть переслідуватиме тебе. Зроблю Я гору Сеїр безлюдною пустелею і вигублю на ній усіх, хто йтиме до гори, і всіх, хто повертатиметься з неї. Вкрию Я гори твої мертвими, які від меча полягли, впадуть вони на узвишшя твої і долини твої, і у всі ущелини твої. Зроблю я тебе безлюдною назавжди, міста твої не будуть більше заселені. Тоді ти знатимеш, що Я—Господь.

10 Ти кажеш: „Я буду володіти цими двома народами: Ізраїлем та Юдеєю”. Та Я, Господь, із ними був. 11 Через те так само правда, як те, що Я є, Я поведуся з тобою відповідно до гніву твого та ревнощів твоїх, що виявив ти в ненависті своїй до них, і Мій народ упізнає Мене, коли Я судитиму тебе. 12 Тоді ти знатимеш, що Я, Господь, чув усі зневажливі слова, сказані тобою проти гір ізраїльських. Ти казав: „Вони лежать спустошені, їх віддано нам на здобич”. 13 Ваші уста вимовляли багато зухвалих слів проти Мене і Я те чув».

14 Ось що Господь Бог говорить: «Вся земля зрадіє, коли Я зроблю тебе пустелею. 15 За те, що раділа ти, коли спадщина дому Ізраїлю стала пустелею, ось як Я поведуся з тобою: ти будеш пустелею, о гора Сеїре, ти і весь Едом. Тоді ти знатимеш, що Я—Господь».